Вибір професії - запорука успішного майбутнього!

17 березня з метою профорієнтаційної роботи викладачі природничо-економічного факультету (доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології Олександр Любинський; кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри біології та методики її викладання Микола Матвєєв;  кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк) зустрілися з випускниками навчальних закладів селищної ради Скала-Подільської Тернопільської області: Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Борщівської ТГ Тернопільської області: Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  №2, Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» імені Романа Андріяшика.

Науково-педагогічні працівники поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами щодо пріоритетів вибору професії, шляхів самореалізації, актуальних і перспективних напрямів сучасної освіти і науки. Також ознайомили учнів 10-11 класів з умовами вступу, особливостями навчання й можливостями самореалізації,  перспективами подальшого працевлаштування.

Під час дискусії з абітурієнтами обговорили й інші актуальні питання. Молодь активно цікавиться різними освітніми сферами і майбутнім працевлаштуванням.

Кафедра біології та методики її викладання