Сертифікований вебінар для педагогів Кам’янець-Подільської територіальної громади  «Як написати якісну статтю: поради, рекомендації»

21 березня 2023 року в межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» проведено сертифікований вебінар «Як написати якісну статтю: поради, рекомендації». У заході взяли участь 64 педагоги Кам’янець-Подільської територіальної громади.

Спікером вебінару була заступник директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцент кафедри української мови Анжеліка Попович. Вона  окреслила наявні можливості для публікування методичних розвідок, докладно схарактеризувала структурні елементи наукової статті методичного спрямування, потлумачила сучасні аспекти терміносистеми методики навчання.  Особливу увагу Анжеліка Станіславівна звернула на мовні засоби наукового стилю й дотримання стильових норм.

Кафедра української мови