Автор: Сльозкін Максим

Вогонь душі, крилате каяття і сутінки бажання (некролог)

18 січня 2020 року раптово перервався натхненний політ видатного митця, перестало битися велике і небайдуже до кожної людини серце Бориса Михайловича Негоди. Глибокий сум охоплює всіх, хто знав художника.

Читати далі

Стажування в Апараті Верховної Ради України

Щиро вітаємо Грушанську Діану Юріївну, студентку 1 року магістратури зі спеціальності «Політологія» історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка за результатами двох турів конкурсного відбору зарахована для участі в Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2020 році (тривалість стажування – з 20 січня до 17 липня 2020 року). Програму стажування молоді в Апараті Верховної Ради України адмініструє громадська організація «Ліга інтернів» спільно з Управлінням Верховної Ради України.

Читати далі

Захищено у 2019 році

Відповідно до вимог МОН України важливим показником в оцінці діяльності закладу вищої освіти (ЗВО) є якісний склад професорсько-викладацького корпусу, тобто відношення (у %) кількості штатних викладачів із науковими ступенями і вченими званнями до загальної кількості штатних викладачів.

Читати далі

Erasmus Alumni: Влада Лісова

Влада Лісова – студентка IV курсу факультету іноземної філології. Сьогодні Влада – ще одна Erasmus Alumni для Університету Огієнка. Студентка навчалась у Католицькому університеті в місті Ружомберок, реалізуючи академічну мобільність в межах напряму КА-1. Читати далі

Чергові збірники наукових праць істориків університету

Наприкінці минулого і на початку нинішнього років вийшли друком чергові 29-й і 30-й томи «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки», приурочені 70-річчю від дня народження випускника історичного факультету нашого університету (1970 року випуску), директора Інституту історії України НАН України, доктора історичних наук, професора, академіка НАН України Валерія Смолія.

Читати далі

Запрошуємо відвідати моновиставу “Ревізор”

Профспілковий комітет працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує членів профспілки університету відвідати моновиставу «Ревізор».

Вистава відбудеться 15 січня 2020 року  о 18:00 в районному центрі культури і мистецтв “Розмай” (вул. Шевченка, 41).

Читати далі

Повторний вступ на бюджет та відшкодування вартості навчання

Відповідно до статті 4 Закону України «Про вищу освіту» громадяни України мають право безплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних закладах вищої освіти на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти (бакалавра чи магістра) вони здобувають вперше.

 

Громадяни, які за станом здоров’я втратили можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, мають право безплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю, а така втрата працездатності повинна бути підтверджена висновками медико-соціальної експертної комісії.

Читати далі

Участь студентів-полоністів у “Національних читаннях” відзначено Президентом Республіки Польща

 

Гарною традицією стала участь студентів та викладачів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в акції “Національні читання”. Це спільне читання польських класичних новел здобувачами вищої освіти із різних країн світу спільно із президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою та його дружиною. 7 вересня 2019 року наші студенти у черговий раз долучилися до цієї акції.

Читати далі

Співпраця з музеєм-заповідником триває

23 грудня 2019 року в картинній галереї відбувся відкритий захист магістерських робіт студентів-реставраторів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Як зазначається на офіційній сторінці Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, впродовж останніх десяти років Університет Огієнка активно співпрацює з музеєм у напрямі реставрації творів мистецтва. Підтвердженням цього є те, що за цей період понад 200 старовинних полотен було відреставровано студентами спеціальності “Реставрація творів мистецтва”.

Читати далі