Автор: Фаріон Оксана

  Прямий ефір із ректором К-ПНУ Сергієм Копиловим щодо організації освітнього процесу в 2020-2021 н.в.

  27 серпня об 11.00 відбудеться прямий ефір із ректором К-ПНУ  Сергієм Копиловим.
  Долучайтесь до розмови з ректором К-ПНУ Сергієм Копиловим.
  Покликання на сторінку ректора у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100047739188371.
  Покликання на сторінку ректора в Instagram https://instagram.com/kopilov_sergii?igshid=1e8xedr8eoe0c

  Із Днем Незалежності України

  Шановні викладачі, співробітники та студенти!

  Щиро вітаємо вас із 29-ою річницею Незалежності України!

  День Незалежності України – це важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом нашої держави, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за її долю та примножує здобутки відданою працею. Нехай досягнення кожного з нас стануть цеглинками в побудові міцної держави, якою зможуть пишатися нащадки!

  Читати далі

  Співпраця К-ПНУ з Британською Радою в Україні продовжується

  Співпраця Університету Огієнка з Британською Радою в Україні розпочалась 2 квітня 2018 року на платформі «Активних громадян» і триває сьогодні, стимулюючи розвиток критичного мислення, активної громадської позиції щодо сучасних глобальних та локальних викликів. Щиро дякуємо Саймону Вільямсу, директорові Британської Ради в Україні, та програмі «Активні Громадяни» за ефективну співпрацю і сприяння внутрішній консолідації громадян нашої країни шляхом громадянської активності та волонтерській діяльності. Вітаємо Ніколаса Томаса, який стане новим очільником Британської Ради в Україні!

  Читати далі

  «Szkola Otwartego Umyslu»: продовжуємо співпрацювати!

  Уже багато років поспіль студенти, магістранти та аспіранти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом викладачів беруть участь у Міжнародному інтеграційному проекті «Школа Відкритого Розуму», котрий організовують університети-партнери в межах угоди про співпрацю з Університетом імені Яна Кохановського (м. Кельце, Республіка Польща).

  Читати далі

  Підготовка до навчального року в університеті: нові виклики, пріоритети та основні завдання

  В умовах пандемії COVID-19 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує працювати в штатному режимі. Зокрема, триває активна підготовка до нового навчального року. За окремими напрямами діяльності активізувалася робота з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби. Освітній процес в університеті планують організувати відповідно до графіку, за яким відбуватиметься допуск здобувачів вищої освіти до вишу. На сьогодні в К-ПНУ здійснюють систематичний контроль за дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Заплановано, що початок навчального року для студентів 2, 3, 4 курсів та 2 курсів магістратури розпочнеться 1 вересня, для студентів 1 курсів та 1 курсів магістратури – 14 вересня. Здійснюють підготовку щодо реалізації змішаної моделі навчання на всіх спеціальностях університету.

  Читати далі

  Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в міжнародному рейтингу університетів світу «Ranking web of universities (webometrics)»

  Національна дослідницька рада Іспанії внесла Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка до чергової редакції міжнародного рейтингу університетів світу «Ranking Web of Universities (Webometrics)», котрий було оприлюднено 30 липня 2020 р. на вебсайті (URL : http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20).

  Читати далі

  Розпочалася реєстрація електронних кабінетів

  Кабінет можна зареєструвати за адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/

  Для успішної РЕЄСТРАЦІЇ вам необхідно:

  • електронна пошта з дозволених в Україні (слугуватиме логіном);
  • пароль (не менше 6 символів);
  • сертифікат ЗНО;
  • Свідоцтво/атестат про повну загальну середню освіту.

  Читати далі

  Студентка К-ПНУ Тетяна Шлопко – абсолютна чемпіонка України з жиму лежачи

  З 31 липня до 02 серпня в м. Мангуш (Донецька область) проходив чемпіонат України з жиму лежачи. Студентка факультету фізичної культури Тетяна Шлопко, установивши новий рекорд України серед жінок у ваговій категорії до 52 кг, що склав 143 кг, стала абсолютною чемпіонкою України.

  Щиро вітаємо Тетяну та бажаємо успіхів у досягненні нових спортивних вершин!

  Спортклуб

  Нові перемоги та рекорди наших студентів

  23-27 липня в м. Мангуш (Донецька область) відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, у якому дві студентки факультету фізичної культури Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка здобули звання чемпіонок.

  Це Тетяна Шлопко (у ваговій категорії до 52 кг), яка, до того ж, установила новий рекорд України серед жінок в жимі лежачи, подолавши 128 кг, та Лариса Осичка (у ваговій категорії до 57 кг).

  Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

  Спортклуб

  Історія успіху випускника К-ПНУ

  Вам цікаво, де працюють випускники університету, у чому секрет їхнього успіху, – про це та інше читайте в рубриці «Історія успіху випускника К-ПНУ».

  Пишаємося випускниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

  Читати далі