День: 22.06.2014

«Олімпійські надії»

Спортивне свято відбулося завдяки Асоціації настільного тенісу Кам’янця-Подільського (С.П. Степанков), факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка (декан – М.С. Солопчук), кафедри спорту і спортивних ігор (О.П. Петров).

Висловлюємо подяку нашим спонсорам та партнерам: Магазинам «СОНЕЧКО», «МЕБЕЛЬЄР», «АПЕТИТ», «МАГІК +», закладам харчування «МАКСМАК» та «ChickenHUT», профкому студентів, аспірантів та докторантів  К-ПНУ імені Івана Огієнка та готелю «7 Днів». Читати далі

Є щось прекрасне в літі, а з літом прекрасне в нас

Після літньої сесії студенти полегшено зітхають і радіють, бо їхнє літо починається по її закінченню. Канікули…Як їх провести так,щоб не втратити стільки часу і з користю.

Читати далі

Отримано стипендію від Гете-інституту

Викладачі кафедри німецької мови Г.Г. Братиця та М.І. Микуляк отримали стипендію від Гете-інституту на проходження інтенсивного курсу для вчителів та викладачів німецької мови, що буде проводитись 30.06-11.07. 2014 року у місті Полтава.

Читати далі

Журналістська етика

Проблема журналістської етики завжди була гострою для журналістики незалежної України.Етика формує певні правила та традиції. Українська журналістська етика в уже незалежній країні отримала важкий радянський спадок, де етичні стандарти журналіста прирівнювалися здебільшого до пропагандистських функцій, які схвалювалися та всіляко підтримувалися тогочасною владою. У новій Україні ЗМІ треба було вже пристосовуватися до нових трансформаційних процесів, що для перших означало: комерціоналізацію медіаринку та встановлення нових правил, які почали надиктовувалися новими власниками (людьми, які перебували в політиці чи були тісно пов’язані з нею), виходячи з урахування їхніх власних інтересів. Пропаганда замаскувалася під різноманітними видами цензури – від редакційної та владної до самоцензури. А потреба в журналістській етиці не поставала нагальною проблемою. Читати далі