День: 07.06.2015

Срібло волейболістів у EEVZA

З 3 по 7 червня в Москві (Росія) проходив третій етап чемпіонату країн Східної Європи (EEVZA) з пляжного волейболу. У турнірі брали участь 50 чоловічих та 30 жіночих команд. Перемігши у півфіналі росіян з рахунком 2:0, але поступившись у фіналі парі з Латвії Мартіну Плавінишу та Ермансу Еглескалісу, наш дует у складі Олексія Деніна та студента факультету фізичної культури нашого вишу майстра спорту України Олега Плотніцького виборов срібну нагороду. Читати далі

Призери Інтерконтинентального Кубку з дзюдо

dzudo

З 6 по 7 червня в місті Мінськ (Білорусь) відбувся Інтерконтинентальний Кубок з дзюдо. Переможницею змагань стала студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка майстер спорту України Шушана Гевондян, а бронзовим призером – майстер спорту України міжнародного класу Кеджау Ньябалі. Читати далі