День: 16.05.2016

Вітаємо з ювілеєм Віктора Самуїловича Щирбу

У цей весняний день колектив університету на чолі з ректором вітає з ювілеєм декана, кандидата фізико-математичних наук, доцента, професора кафедри інформатики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка — Щирбу Віктора Самуїловича, який уже 25 років очолює факультет. Читати далі

Відбулась ІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти»

14-15 квітня 2016 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти проведено ІІ Міжнародну  науково-практичну конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти». Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Польсько-українська науково-дослідна лабораторія дидактики імені Яна Амоса Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка та Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка. У конференції взяло участь понад 150 науковців, методистів, учителів, вихователів-методистів із різних регіонів України (м. Глухів, м. Дрогобич, м. Житомир, м. Умань, м. Львів, м. Кам’янець-Подільський, м. Хмельницький, м. Київ, м. Полтава, м. Кривий Ріг, м. Тернопіль) та зарубіжжя (Білорусь (м. Мінськ), Молдова (м. Комрат), Румунія (м. Пітешті), Перу (м. Ліма).

Працювали такі секції:

  • Проблеми наступності в умовах підготовки дітей п’ятирічного віку до навчання у початковій школі.
  • Наступність у дошкільній і початковій освіті в педагогічній теорії та практиці.
  • Проблеми підготовки педагога, здатного забезпечити наступність в умовах модернізації дошкільної і початкової освіти.
  • Психолого-педагогічні умови наступності в процесі навчання та виховання дошкільників та молодших школярів.
  •  Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.
    Матеріали конференції буде опубліковано у фаховому збірнику наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика» (випуск 20), який внесено до науково-метричної бази даних (INDEX COPERNICUS).

Катерина Демчик,канд. пед. наук, старший викладач
кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти

Подвійна перемога Ігоря Радівілова

Цими днями (14-16 травня) в болгарському місті Варна проходить етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. Студент факультету фізичної культури нашого вишу заслужений майстер спорту України Ігор Радівілов двічі підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу, здобувши перемогу у вправах на кільцях з результатом 15,467 та в опорному стрибку з результатом 15,283.

Вітаємо Ігоря з подвійною перемогою та бажаємо нових високих досягнень!

Спортклуб