День: 22.11.2016

Спортивні ігри юніорів

19-20 листопада в турецькому Стамбулі відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Спортивні ігри юніорів 2016», на якому наша першокурсниця Любава Ільчик виборола срібну нагороду. Читати далі

Два золота Ігоря Радівілова

Студент-магістрант нашого вишу заслужений майстер спорту України гімнаст Ігор Радівілов на змаганнях першого етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики, які відбулися в німецькому Котбусі, виборов дві золоті медалі – в опорному стрибку та у вправах на кільцях.

Читати далі

Нові досягнення акробатів

15-18 листопада студенти нашого вишу майстри спорту України взяли участь у змаганнях на чемпіонаті України зі спортивної акробатики в м. Вінниці. В результаті змагань Дмитро Науменко тричі сходив на найвищу сходинку п’єдесталу, Владислав Горенич, Владислав Алексєєв та Юрій Семенов вибороли по одній срібній і дві бронзові медалі, Данило Підгрушний виборов одну бронзову нагороду. Читати далі