День: 30.01.2020

Лекція для Університету третього віку

29 січня 2020 року в 24-й аудиторії історичного факультету Кам ’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася лекція для слухачів Університету третього віку, яку прочитав Андрій Задорожнюк, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.

Читати далі

Політика прагне «залізних леді»

Надія Кіндрачук – студентка 4 курсу спеціальності «Політологія» К-ПНУ ім. Івана Огієнка розповість про те, як проходила свою першу практику в Києві, як познайомилася з лідерами країн та коли почала дивитися програму «Шустер LIVE».

Перша столична практика

Антон Віталійович Найчук (кандидат філософських наук, доцент кафедри філософських дисциплін – прим. авт.) сприяв тому, щоб студенти могли себе зреалізувати фахово в різноманітних державотворчих проєктах.

Читати далі

До уваги студентів університету!

О 2 год.12 хв. 30 січня 2020 року в одній із кімнат гуртожитку №5 на проспекті Грушевського,31 сталася пожежа. Студенти гуртожитку були евакуйовані та тимчасово розміщені в ізоляторі та спортивному залі гуртожитку №4.

Особовий склад Державної служби з надзвичайних ситуацій з пожежними автомобілями ліквідували загорання на 10 м2. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. Внаслідок пожежі було знищено меблі та особисті речі мешканців кімнати-двійки.

Під час ліквідації пожежі в панелі перекриття 4 та 5 поверхів потрапила вода, що не дозволяє у повному обсязі поновити електропостачання.

Читати далі