День: 17.03.2020

Top Universities in Ukraine 2020 Ukrainian University Ranking New

Веб-портал UniRank, який представляє неакадемічний рейтинг закладів вищої освіти світу, зважаючи на популярність їхніх офіційних веб-сайтів, у березні 2020 року оприлюднив рейтинг «Top Universities in Ukraine 2020 Ukrainian University Ranking New».

Ранжування здійснюється на основі вебометричних даних із метою подання рейтингу популярності світових університетів, що базується на популярності їхніх веб-сайтів з урахуванням трафіку, довіри та якості посилальної популярності.

Читати далі

До зустрічі, Ешлі Емерсон!

Разом із Peace Corps in Ukraine творимо майбутнє України!

Найщиріші слова вдячності Ешлі Емерсон (Ashly Emerson), волонтерці Корпусу Миру США в Україні (US Peace Corps in Ukraine), за співпрацю з факультетом іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка впродовж двох незабутніх років.

Читати далі

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

10-14 березня в м. Вінниці відбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому студентка факультету фізичної культури нашого вишу Дарина Козярська виборола низку медалей: у першій вправі – срібну, а у другій вправі та в багатоборстві – дві золоті.

Вітаємо Дарину з чудовим результатом та бажаємо подальших перемог!

Спортклуб