Місяць: Жовтень 2020

Студент дня: Богдана Гудайтес

Рубрика “Студент дня” продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. Сьогодні «студентом дня»  стала  Богдана Гудайтес, студентка ІІ курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті:

Одне з найулюбленіших місць кожного студента – студентська їдальня. Тут можна смачно пообідати, відігрітися з вулиці теплим чаєм і просто поспілкуватисяти з друзями під час перерви. Також подобається, коли маю заняття в 406 аудиторії, бо там дуже світло й просторо.

Читати далі

Тимчасовий перехід на дистанційну форму навчання

«Кава з ректором»: новий досвід спілкування зі студентами Університету Огієнка

22 жовтня, у день святкування 102-ої річниці від дня урочистого відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету, ректор К-ПНУ Сергій Копилов зустрівся зі студентами в межах нового проєкту “Кава з ректором”, щоб поспілкуватися в невимушеній атмосфері. Здобувачі вищої освіти мали змогу почути ґрунтовні відповіді на питання, які їх хвилювали, запропонувати свої ідеї та пропозиції, які ректор схвально підтримав.

Читати далі

Чемпіонат України зі стрільби кульової

Впродовж 18-23 жовтня у Львові проходив чемпіонат України серед юніорів зі стрільби кульової, на якому студентка факультету фізичної культури Крістіна Гілевич стала триразовою чемпіонкою – в особистому заліку вправ ГП-11, ГП-12 та в командному ГП-12.

Вітаємо Крістіну й бажаємо подальших перемог!

Спортклуб

Продовжуємо традиції Івана Огієнка

22 жовтня з нагоди 102-ї річниці від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція “Традиції Івана Огієнка у світлі вітчизняної науки”. У межах конференції професорка Ізмаїльського державного гуманітарного університету Галина Райбедюк прочитала відкриту лекцію на тему: «Спалитися в безупиннім життю…»: пасіонарна енергетика слова і чину Юрія Липи». Лекція стала продовженням циклу щорічних читань, присвячених пам’яті нашого патрона Івана Огієнка, а також славетних письменників Поділля. Цьогоріч громадськість відзначила 120-ту річницю від дня народження письменника, лікаря, громадського діяча, студента Івана Огієнка – Юрія Липи.

Читати далі

Дар’я Білодід виборола “бронзу” в турнірі серії IJF World Judo Tour – Великий Шолом (Будапешт)

У турнірі серії IJF World Judo Tour – Великий Шолом (Будапешт) Дар’я Білодід, студентка факультету фізичної культури нашого вишу, дворазова чемпіонка світу із дзюдо у ваговій категорії  до 48 кг, завоювала бронзову медаль. Відзначимо, що українка виступала в новій для себе вазі – до 52 кг. Білодід виборола «бронзу» у представниць Азербайджану і Швейцарії.

Щиро вітаємо Дар’ю та бажаємо нових спортивних перемог!

Спортклуб

Інтерв’ю з доктором історичних наук, професором Віктором Брехуненком

«Складність наукових пошуків ученого полягає в тому, щоб «не обрізати своє коріння», не осучаснити генези того субстракту, з якого пізніше з’явився український етнос. З іншого боку, не задавнити його надміру»:

інтерв’ю з доктором історичних наук, професором Віктором Брехуненком

  Читати далі

Презентація кінохроніки відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету 1918 року 

З нагоди святкування 102-ої річниці від дня заснування нашої славної alma mater – Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка — 22 жовтня о 19:00  біля головного корпусу університету завдяки старанню аспіранта історичного факультету Дмитра Баб’юка та за підтримки товариства «Просвіта» для широкого загалу, а також і для викладачів, студентів та працівників вишу було презентовано унікальні рідкісні кадри кінохроніки, відзняті в день відкриття нашого університету.

Читати далі

Академічні стипендії Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2020 року ( № 1208 ) “Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на семестр 2020 – 2021 навчального року” академічні стипендії Президента України на семестр 2020 – 2021 навчального року призначено студентам Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

Читати далі

Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності

21 жовтня  – Міжнародний день академічної доброчесності, до святкування якого цьогоріч уперше долучилась і Україна. З нагоди свята в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулась презентація буклета «Дотримання академічної доброчесності – твоя запорука якісного навчання і професійного розвитку». У буклеті представлена інформація про принципи академічної доброчесності, основні порушення та види відповідальності за вчинення академічної недоброчесності, заходи, спрямовані на реалізацію політики дотримання доброчесності в Університеті Огієнка. Над розробленням буклета працювали члени комісії з питань академічної доброчесності (Мазур Н.А., Дубінський В.А., Штефанко Ю.В., Власова А.А.), к.ф.н. Шевчук З.С.

Читати далі