ІІI Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»

19-20 березня 2020 року кафедра англійської мови КПНУ імені Івана Огієнка провела ІІI Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи». Конференція стала інтернет-платформою для українських науковців, котрі запропонували різноаспектну тематику та можливе вирішення проблем у межах лінгвістики тексту та дискурсології. Співорганізатори конференції – кафедра англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка. До участі в конференції також долучилися науковці з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Подільського державного аграрно-технічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького національного університету.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті http://englishcontext.kpnu.edu.ua.

Оксана Галайбіда, завідувачка кафедри англійської мови