Оксана Кліщ – нова учасниця програми «GAUDE POLONIA»!

Оксана Кліщ, кандидат архітектури, старший викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, пройшла конкурсний відбір і з 01.05.2021 до 31.10.2021 братиме участь в стипендіальній програмі Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «GAUDE POLONIA».

Оксана Андріївна реалізовуватиме міжнародну академічну мобільність у формі наукового дослідження, оскільки темою проєкту Оксани Кліщ є «Ревіталізація фрагменту садів де Вітте – втраченої пам’ятки садово-паркового мистецтва Кам’янця-Подільського другої половини ХVIII ст.». Дослідження здійснюватиме під керівництвом Dr hab. inż. arch. prof. PK Agata Zachariasz у Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki (Краківській політехніці ім. Тадеуша Костюшко, Польща).

К-ПНУ щиро вітає учасницю «GAUDE POLONIA» із перемогою та бажає реалізації всіх творчих задумів у межах проєкту, міцного здоров’я, нових знань та перспектив розвитку!

Відділ міжнародних звязків