Студенти-історики К-ПНУ серед кращих в Україні

14 квітня в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбувся фінальний ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія», за результатами якого переможцями стали студент 2 курсу Юрій Злотін, (здобув диплом І-го ступеня) і магістрант 1 курсу історичного факультету Максим Сльозкін (отримав диплом ІІ ступеня).

Загалом на розгляд галузевої конкурсної комісії було надіслано понад 100 робіт із 22 закладів вищої освіти України.

Відповідно до загального рейтингу І туру конкурсу робота Максима Сльозкіна «Єврейське питання» у висвітленні преси Наддніпрянської України в період Першої російської революції» (науковий керівник – доктор історичних наук, професор Олександр Федьков) була на 9-му місці, а робота Юрія Злотіна «Еволюція серпоподібних знарядь на території України під час кам’яного та мідно-бронзового віку» (науковий керівник – кандидат історичних наук, асистент Віталій Гуцал) – на 16-му. Студенти-науковці, блискуче захистивши свої дослідження у фінальному етапі, випередили конкурсантів із таких провідних закладів вищої освіти, як Український католицький університет, Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Київський університет імені Б. Грінченка, Національний Університет «Острозька Академія», Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича та ін.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників! Бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та нових наукових звершень!

Олександр Комарніцький,
заступник декана з наукової роботи, доктор історичних наук,
професор кафедри історії України К-ПНУ імені Івана Огієнка