Guiding to your successful ZNO exam: тренінг з англійської мови для абітурієнтів

Науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови 15 травня провели тренінг «Guiding to your successful ZNO exam» для одинадцятикласників, які зареєструвались для складання ЗНО з англійської мови. Захід, анонсований ще до оголошення карантину та переходу університету на дистанційне дистанційне навчання, викликав жвавий інтерес випускників. Зустріч удалося провести офлайн. Дві групи учасників активно працювали впродовж трьох занять, кожне з яких мало на меті тренування з основних аспектів тесту ЗНО: аудіювання (Listening), читання та вживання мови (Reading, Use of English), написання листа (Writing). Викладачі ділилися власним досвідом опрацювання тестів ЗНО, пояснювали тонкощі сприйняття англійської мови на слух, пропонували фрагменти для аудіювання та завдання до них, навчали розрізняти синоніми в текстовому вжитку, повторювали граматичні правила, розповідали про техніку написання есе (лист) та критерії його оцінювання. Учні мали змогу одразу ж застосувати отримані поради: виконали кілька зразків тестових завдань, обговорили помилки, написали лист.

Доброзичлива атмосфера спільної праці, бажання викладачів допомогти старшокласникам подолати труднощі, з одного боку, і прагнення молодих людей почерпнути нові знання й максимально використати їх, з іншого боку, дали позитивний результат: учні жваво обговорювати питання, ділилися мріями про вступ до закладів вищої освіти, розповідали про свої страхи і психологічні бар’єри, цікавилися особливостями вступної кампанії тощо. Як з’ясувалося, переважна більшість учасників тренінгу планують вступати до К-ПНУ і проведення такого попереднього знайомства з викладачами переконало їх у правильному виборі майбутньої alma mater.

Кафедра англійської мови