Засідання ректорату

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає В.А. Дубінський, в. о. ректора університету.

1. Стан підготовки структурних підрозділів університету до атестації здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Доповідають декани факультетів, Г.В. Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, голова комісії.

1. Стан підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія галузі знань 22 Охорона здоров’я до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (інтегрованого тестового іспиту «Крок»).

Доповідає Е.О. Жигульова, завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання.

1. Стан організації роботи щодо сприяння працевлаштуванню випускників університету, моніторингу інформації про їх професійне зростання.

Доповідає В.І. Адамовський, керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету.

1. Різні.

Подія закінчиться.