Засідання ректорату

1. 06. 2022 р. Зала засідань 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій КОПИЛОВ, ректор університету.

1. Стан виконання плану заходів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка щодо впровадження електронної системи управління навчанням (Learning Management System) структурними підрозділами університету.

Доповідає Геннадій БЕСАРАБЧУК, в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, голова комісії.

1. Особливості вступної кампанії 2022 року та стан підготовки до її проведення.

Доповідає Василь ЧАБАНОВ, відповідальний секретар приймальної  комісії.

1. Підготовка до 2022-2023 навчального року: затвердження робочих навчальних планів на І семестр, планування обсягів навчальної роботи кафедр університету та навчального навантаження науково-педагогічних працівників.

Доповідає Людмила ГОРЧАК, керівниця навчального відділу.

1. Про основні заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до 2022-2023 навчального року.

Доповідає Олег РАЧКОВСЬКИЙ, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

1. Різні.

Подія закінчиться.