Засідання вченої ради університету

Порядок денний

1. Подання проєкту Статуту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) на погодження конференцією трудового колективу університету.

Доповідає ректор Копилов С.А.

1. Аналіз успішності здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти за результатами літньої екзаменаційної сесії 2020-2021 навчального року, результатів атестації здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти й основні завдання колективу університету з удосконалення організації освітньої діяльності, підвищення якості підготовки фахівців.

Доповідає перший проректор Дубінський В.А.

1. Аналіз результатів складання випускниками університету єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу на навчання з метою здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти „бакалавр“ та основні завдання щодо удосконалення якості підготовки здобувачів вищої освіти з іноземної мови.

Доповідає керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Бесарабчук Г.В.

1. Стан і завдання підвищення публікаційної активності науково-педагогічних працівників кафедр педагогічного факультету, в тому числі у наукових виданнях, що індексуються наукометричними базами Scopus та Web of Science Core Collection.

Доповідає проректор з наукової роботи Миронова С.П.

1. Затвердження Брендбуку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доповідає керівник пресцентру Шевчук З.С.

1. Різні.

Подія закінчиться.