Засідання вченої ради університету

30 червня 2022 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 1330.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Акредитація освітніх програм спеціальностей університету в ІІ семестрі 2021-2022 н. р.: результати, рекомендації та основні завдання щодо підготовки до акредитації освітніх програм у 2022-2023  н.р.

Доповідають: в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Бесарабчук Г.В.; завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Гудима Н.В.

1. Звіти випускників аспірантури, докторантури.

Доповідають випускники аспірантури, докторантури.

1. Про викладання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка навчальних дисциплін англійською мовою: стан і перспективи.

Доповідає перший проректор Дубінський В.А.

1. Затвердження Графіка освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету ступенів вищої освіти „бакалавр“, „магістр“, „доктор філософії“ денної та заочної форм здобуття вищої освіти на І семестр 2022-2023 навчального року.

Доповідає перший проректор Дубінський В.А.

1. Затвердження кандидатур здобувачів вищої освіти на призначення іменних, академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені державних діячів першого українського уряду, Героїв Небесної Сотні.

Доповідає керівник навчального відділу Горчак Л.В.

1. Присвоєння вчених звань професора, доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

Доповідає ректор університету Копилов С.А.

1. Різні.

Подія закінчиться.