Студенти святкували свій день у міськвиконкомі

15 листопада 2013 року академічна громада нашого університету взяла участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студентів. Кращі студенти разом із представниками адміністрацій вишів міста у святковому настрої зібралися в залі засідань міськвиконкому.

З привітаннями виступили Сергій Бабій, заступник міського голови, Альона Кузема, директор департаменту гуманітарної політики міської ради, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко.

Від науково-педагогічних працівників вишів міста студентів привітав Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

На справжнє свято перетворили зібрання естрадні студентські виступи. Від нашого університету виступили студенти Станіслав Янушевський, Ілля Рибачок та Андрій Остафійчук.

Грамоти міського голови отримали Богдан Циканюк та Юлія Козьолок. Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка були нагороджені Денис Брилінський, Олеся Журба та Вадим Довганюк.

Свято вдалося на славу!

Тетяна Левицька, директор студентського клубу.

Світлини: Олексій Уманець