З перемогою із Жовкви

І далі кам`янчани продовжують приємно дивувати своїми літературними досягненнями.

10 травня в місті Жовква Львівської області відбулося нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича. У номінації «Новелістика» перемогу здобула випускниця нашого університету, журналістка, письменниця Віоліна Ситнік з новелою «Професори теж помиляються». Загалом, на конкурсі були присутні понад двісті письменників з 16 областей України, в тому числі з міст Донецьк, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя. Представляли вони різні вікові категорії: від 14-15 років до людей пенсійного віку. Хмельниччину представляла Віоліна і ще двоє письменників з Хмельницького. Вітаємо Віоліну зі ще однією перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Ігор Старенький,
аспірант історичного факультету