Благодійний концерт у дитячій музичній школі

Уже декілька років я з неабияким задоволенням відвідую концерти, які проходять у Кам`янець-Подільській дитячій музичній школі імені Ф.Ганіцького. Дуже приємно спостерігати за обдарованими дітьми та насолоджуватися їхніми талантами.

18 листопада в стінах школи відбувся благодійний концерт  “Єднаймося, браття”. Думаю, не потрібно мати музичну освіту, щоб пройнятись чарівним звучанням бандури. Саме грою на цьому українському народному музичному інструменті порадували слухачів учні музичної школи разом із своїм викладачем Дмитром Бачинським, випускником К-ПНУ імені Івана Огієнка. Особливий трепет, з яким виступали юні таланти, передався й слухачам.

Під час концерту зібрали 1060 гривень, які будуть використанні для придбання теплих речей бійцям АТО.

Майстерне та чуттєве виконання вразило мене до глибини душі. Під час виконання деяких композицій на очі виступали сльози. Дякуємо дирекції школи, організаторам та артистам. З таким поколінням нашу країну не перемогти.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети