Обери свою спеціальність

Наш університет готується до старту вступної кампанії, адже зовсім скоро розпочнеться «гарячий сезон».

Спільними зусиллями з центром інформаційних технологій відбулося оновлення сторінки приймальної комісії. Відтепер на ній можна не лише отримати потрібну інформацію про університет і правила вступу, а й скористатися деякими цікавинками.

Після початку вступної кампанії зі сторінки приймальної комісії можна буде надсилати електронні заяви: і зручно, і швидко, і їхати нікуди не треба.

Також у розділі «Приймальна комісія» є інструмент «Підбір спеціальності», який допоможе абітурієнтам дізнатися про можливі для них напрямки навчання. Для отримання результату потрібно обрати предмети, з яких ви склали ЗНО і ввести свій бал із цих дисциплін. Також необхідно додати середній бал атестату і натиснути «пошук». Калькулятор прорахує всі можливі спеціальності в нашому виші. Отакий зручний спосіб придумали наші айтішники. Тож проходимо тест і відкриваємо в собі нові грані, про які раніше, можливо, і не підозрювали.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети