Співпраця Університету Огієнка зі школами

13 листопада 2015 року відбувся спільний семінар учителів математики та фізики Коломийського району Івано-Франківської області і викладачів фізико-математичного факультету нашого університету на тему: «Співпраця управління освіти, молоді та спорту, школи та вищого навчального закладу як запорука успішного компетентного випускника».

У ході семінару обговорювались напрями співпраці вчителів району та викладачів факультету при підготовці учнівських наукових робіт для участі в конкурсі МАН України та до предметних олімпіад, різноманітних всеукраїнських конкурсів.

Особлива увага приділялась співпраці в напрямку профорієнтаційної роботи. Зокрема, обговорились питання заочного та дистанційного методу підготовки учнів до тестів ЗНО, навчання в школах молодого математика і фізика.

Учителі ознайомилися з науковими доробками викладачів та матеріальною базою факультету, відвідали музей історії університету.

Беркещук Михайло, заступник декана з
профорієнтаційної та виховної роботи