Університет провів пробне незалежне оцінювання з української мови та літератури

8  грудня 2015 року в головному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся День відкритих дверей.

Виш відвідало понад 100 учнів 10-11-их класів. Під час заходу відповідальний секретар приймальної комісії А.Л. Глушковецький  ознайомив учнів 10-11-их класів із особливостями вступної кампанії 2016 року.

Також учасники заходу пройшли пробне незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Перша тестова частина виконувалась на комп’ютерах з використанням системи Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment – модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище). Друга частина тестування передбачала написання твору відповідно до формату ЗНО.

Із результатами тестової частини зареєстровані учасники мали змогу ознайомитись одразу після завершення усіх завдань. Над оцінюванням твору працювали висококваліфіковані науково-педагогічні працівники кафедри української мови (завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор Л.М. Марчук ).

Проведений захід засвідчив високу зацікавленість учнів 10-11-их класів інноваційними підходами у підготовці до ЗНО.

Є.А. Баблюк , провідний фахівець відділу
профорієнтаційної роботи, працевлаштування,
моніторингу якості підготовки фахівців та
підвищення їх кваліфікації