Оголошено рейтинги кращих спортсменів

Традиційно наприкінці року спортивними федераціями визначається рейтинг кращих спортсменів та тренерів. Об’єднаний світ боротьби представляють найкращі борці планети. У рейтингу найкращих чимало вітчизняних спортсменів, і що приємно – серед них є студенти нашого вишу.

Серед жінок найлегшої ваги в цьому рейтингу під номером 9 – Наталя Пульковська, у вазі 53 кг – Лілія Горішна під номером 16, у категорії 55 кг – Тетяна Кіт на четвертій позиції, 58 кг – Тетяна Лавренчук шістнадцята. Серед чоловіків вагової категорії 97 кг – Павло Олійник п’ятий.

Федерація дзюдо України визначила кращих дзюдоїстів України 2015 року. Серед чоловіків до десятки кращих потрапили випускники нашого вишу Георгій Зантарая та Кеджау Ньябалі, серед жінок – магістранти факультету фізичної культури Світлана Ярьомка, Ірина Кіндзерська та Шушана Гевондян. Серед дзюдоїстів до 23 років найсильнішим є студент ІІІ курсу Денис Толкач, серед юніорів до 21 року – студент ІІІ курсу Антон Савицький та студент IV курсу Віктор Макуха.

На першій сходинці в рейтингу пляжних волейболістів України студент ІІ курсу Олег Плотніцький, а на четвертій – студент І курсу Дмитро Вієцький.

Федерація пауерліфтингу України також визначила рейтинг спортсменів 2015 року. Серед чоловіків до десятки кращих потрапив магістрант факультету фізичної культури Вадим Довганюк, а серед жінок – студентка ІІІ курсу історичного факультету Тетяна Шлопко та студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури Ганна Гончар.

Директор спортклубу Воронецький В.Б.