Нові рейтингові вершини Університету Огієнка в 2019 році

29 липня 2019 р. Лабораторією кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC) при Міністерстві науки та інновацій Іспанії було оприлюднено результати міжнародного вебометричного рейтингу університетів світу за рівнем їх присутності в Інтернеті «Webometrics Ranking of World’s Universities» (URL: http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20). Рейтинг розробники оприлюднюють двічі на рік – у липні та в січні.

Рейтинг «Webometrics Ranking of World’s Universities» засновано на аналізі представленості понад 27 тисяч ЗВО з усього світу (в тому числі й 320 українських) вишів у глобальному інформаційному просторі, де до уваги беруть такі показники: Presence (присутність); Visibility (видимість); Transparency (or оpenness) (прозорість, або відкритість); Excellence (or Scholar) (якість, або науковість).

До першої трійки серед українських вишів увійшли Сумський державний університет (1977 місце серед вишів світу), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2011 місце), Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (2242 місце).

Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка в рейтингу станом на липень 2019 р. досягнуто найвищого показника за останні роки, зокрема:

– у січні 2018 р. – 75 місце серед 327 українських ЗВО, що були подані в рейтингу, та 7999 місце в загальному світовому рейтингу, в якому було представлено більше 27 тисяч університетів та навчальних закладів світу;

– у липні 2018 р. – 85 місце серед 326 українських ЗВО (7978 місце в загальному світовому рейтингу серед більше ніж 27 тисяч університетів та навчальних закладів світу).

– у січні 2019 р. – 85 місце серед 323 українських ЗВО (7996 місце в загальному світовому рейтингу серед більше ніж 27 тисяч університетів та навчальних закладів світу);

– у липні 2019 р. – 53 місце серед 320 українських ЗВО (6182 місце в загальному світовому рейтингу серед більше ніж 27 тисяч університетів та навчальних закладів світу)!

Попереду нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти