Молебень за єдність і мир в Україні

22 січня в Україні відзначається День Соборності. Саме цього дня 1919 року було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця подія зіграла винятково важливу роль у процесі творення модерної української нації. Етнополітичні та ідейні наслідки цих подій зумовили становлення сучасної української держави.

Традиційно цьогоріч біля каплиці Храму Різдва Христового (на території історичного факультету) відбувся урочистий молебень за мир та єдність в Україні. На богослужінні були присутні викладачі й студенти Університету Огієнка, мешканці міста.

Насамкінець настоятель церкви Різдва Христового о. Марат Цішковський та  ігумен монастиря отців Василіян УГКЦ о. Макарій Солюк привітали присутніх зі святом і побажали всім єдності, миру та добробуту.

Пресцентр університету