Зустріч з Erasmus Alumni: Влада Лісова

Четвертого лютого в нижній читальній залі Університету Огієнка відбулася зустріч із випускницею Еразмус+. Лейтмотив зустрічі: історія академічної мобільності від студентки четвертого курсу іноземної філології Влади Лісової. Навчалася дівчина в Католицькому університеті мальовничого словацького містечка Ружомберок.

Влада  розповіла про хвилювання, труднощі та успіх участі в програмі ЄС Еразмус+ від заявки на конкурс до складання сесії в Ружомберку. Звичайно, ми багато почули й про навчання, еразмусівські вечірки, подорожі, внутрішні еволюції та майбутні перспективи.

Слухачі ставили запитання (про дисципліну, навчання, бібліотеки, подорожі, стипендії) – Влада відповідала, ілюструючи розповідь чудовими світлинами.

Далі – зустріч з історичним факультетом. Стежте за оголошеннями.