Проєкт “Товтрова стежка. Дністровська ділянка”: від теорії до практичної реалізації

Упродовж 2 семестру 2019-2020 н.р. студенти природничого факультету проходили виробничу практику з географії на базі НПП “Подільські товтри” та ОТГ долини Дністра. Перший етап роботи передбачав виконання навчальних завдань здобувачами вищої освіти, зокрема дослідження ділянки маршруту з природніми каскадами водоспадів (долина р. Тернава, р. Окунь). Опрацьований матеріал став основою для розроблення проєкту “Товтрова стежка. Дністровська ділянка”, до практичної реалізації якого долучилися представники ФОП “Анастасія Донець”, “Андрій Павловський”, громадської організації “Кіт у чоботях” та “Втекти з дому”. Студенти мали змогу представити свої бачення подальшого впровадження проєкту, урахувавши які було обговорено напрямки співпраці зі стейкхолдерами, укладення договорів, повноцінне розроблення маршрутів. Приємно, що вже в червні 2020 р. разом із професіоналами-практиками, інструкторами бакалаврами Іларіоном Войшумірським, Юрієм Галянтом і Сніжаною Качур проєкт вдалося реалізувати. Щиро сподіваємося, що подальша співпраця студентів та стейкхолдерів буде плідною і успішною в новому навчальному році!

Кафедра географії