Вітаємо переможців конкурсу авторської поезії «Зігрійся словом»!

На базі факультету української філології та журналістики відбувся конкурс авторської поезії «Зігрійся словом», присвячений Дню української писемності та мови. В авторських читаннях узяли участь студенти різних факультетів. Журі конкурсу, до складу якого увійшли студенти 3 – 6 курсів, оцінювало учасників за такими категоріями: «Художність поезії», «Декламування», «Монтаж/обробка відео» та «Кількість уподобань на фейсбуці».
За результатами оцінювання переможцями конкурсу стали:
1 місце – Вікторія Крива, студентка 4 курсу факультету української філології та журналістики (поезія «Розвію думки стривожені над містом…», 148 балів);
2 місце – Лілія Корчова, студентка 1 курсу факультету української філології та журналістики (поезія «Вишивала мати рушники крилаті…», 143 бали);
3 місце – Олександра Крилова, студентка 2 курсу магістратури педагогічного факультету (поезія «І ось ти стоїш у самотньому місті…», 140 балів).
Усім молодим поеткам дякуємо за участь та бажаємо подальших творчих успіхів!