Конференція трудового колективу та засідання вченої ради К-ПНУ в онлайн-режимі

28 січня в університеті відбулись засідання одразу двох колегіальних органів – трудового колективу та вченої ради К-ПНУ. Зустрічі проходили із застосуванням відеозв’язку на платформі Google Meet. На конференції трудового колективу під головуванням голови профкому працівників університету Бориса Коваленка було затверджено зміни до складу конференції трудового колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і зміни до складу вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Під час засідання вченої ради було заслухано звіт про наукову та науково-технічну діяльність університету за 2020 рік та пріоритетні завдання на 2021 рік (доповідач – проректор з наукової роботи Іван Конет) і звіт комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ за 2020 рік (доповідач – голова комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ, завідувач, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Наталія Мазур) проаналізовано фінансово-господарську діяльність університету у 2020 році та шляхи її удосконалення у 2021 році, затверджено кошториси університету на 2021 рік (доповідач – головний бухгалтер Олена Сідорова), а також затверджено низку інших внутрішніх документів університету.

Засідання завершились прийняттям відповідних ухвал.