Студенти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у міжвузівському вебінарі (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)

25 лютого 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у студентському міжвузівському вебінарі, присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Організатор заходу – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Співорганізатори – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, “Острозька академія”, Рівненський державний гуманітарний університет та Бартошицька школа ім. Лесі Українки (Польща).

Для участі у вебінарі завідувач сектору читального залу педагогічного факультету Тамара Сологуб організувала книжкову експозицію “Безсмертне слово Лесі Українки”.

До активного обговорення долучилися здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, зокрема: магістрантка Мар’яна Яворська (тема доповіді «Формування сильної особистості молодшого школяра засобами поезії Лесі Українки»), студентка 4 курсу Наталія Пилипів (тема доповіді «Скрапбук як один із медійних методів вивчення біографії Лесі Уураїнки»), магістрантка Анна Мунтян (тема доповіді «Виховання  в молодших школярів любові до краси рідного краю в поезії Лесі Українки»). Координатором заходу від К-ПНУ була завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Гудима.

Анна Мунтян, магістрантка педагогічного факультету