15 видань Центру Східноєвропейських студій при Варшавському університеті надійшли до К-ПНУ

Міжнародне співробітництво К-ПНУ активно триває!
08 квітня надійшло 15 видань із Варшавського університету, присвячені 30-річному ювілею, який Studium Europy Wschodniej відзначав у 2020 році.

У межах співпраці з Центром у 2020 році можливість стажування отримала доктор економічних наук, професор Наталія Мазур, аспірант кафедри всесвітньої історії Дмитро Бабюк (науковий керівник доктор історичних наук, професор Сергій Копилов). У 2019-2020 рр. Дмитро проходив наукове стажування в одному із партнерських закладів вищої освіти – Жешувському університеті.
30-річний ювілей Studium Europy Wschodniej – це сотні конференцій, видань і стипендійних програм. Центр пишається своїми випускниками – фахівцями «справ східних», які успішно будують кар’єру як на Батьківщині, так і в інших країн Східної Європи.