Викладачі та студенти природничо-економічного факультету стали учасниками проєкту «Кращі Європейські практики для платформи «Водна Безпека» задля досягнення цілей сталого розвитку»

Науково-педагогічні працівники кафедри екології Олександр Любинський, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології,  Оксана Семерня, доктор педагогічних наук, доцент, Наталя Гордій, кандидат біологічних наук, старший викладач та магістрант групи Ecol1–M20 Богдан Островський взяли участь у роботі Міждисциплінарних Європейських Студій «Кращі Європейські практики для платформи «Водна Безпека» задля досягнення цілей сталого розвитку»  за підтримки Програми ЄС Erasmus+ Жана Моне. Крім Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, участь у проекті взяли НУ «Львівська політехніка», Вінницький національний технічний університет, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, Сумський державний університет та ін.

Учасники проєкту успішно завершили модуль з екологічної безпеки водних ресурсів та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Сподіваємось, що досвід, набутий у проєкті, стане поштовхом для подальшого вивчення і дослідження питань безпеки водних ресурсів у К-ПНУ.

Кафедра екології