Ви – творці майбутнього нашої країни!

Уже традиційно на початку липня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбуваються урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ОС«бакалавр». Більше 500 студентів К-ПНУ завершили важливий етап у своїй професійній діяльності, отримавши базові знання, уміння і навички в стінах рідної alma mater. Переконані, що отримана спеціальність стане справою всього вашого життя, а здобутий досвід – запорукою успіху в реалізації всіх планів і задумів. Ви – творці майбутнього нашої країни, завзяті, наполегливі і креативні, станете ініціаторами змін, творцями нової історії.

К-ПНУ бажає вам блискучих перспектив і нових можливостей! Не бійтеся вірити в себе, долайте всі перешкоди на шляху до своєї мети! Нехай щастить у всьому!