Українцям про українську (виставка “Знання-це скарб, а книга-ключ до нього” в читальному залі бібліотеки К-ПНУ)

У читальному залі № 1 презентована виставка нової цікавої літератури з мовознавства та літературознавства, отримана в дарунок від доктора філологічних наук, професора, завідувача відділу діалектології, директора Інституту української мови НАН України Павла Гриценка. За сприяння декана факультету української філології та журналістики, доктора філологічних наук Бориса Коваленка фонди університетської бібліотеки поповнилися новітніми працями з діалектології та лексикології, науковою і довідковою літературою. Ці книги, без сумніву, зацікавлять як студентів, так і викладачів, котрі цікавляться українською мовою, її історією та розвитком у постмодерний період. Незважаючи на величезну кількість електронних носіїв інформації, традиційні паперові книги все ще в моді та гріють руки і душу багатьом.

Запрошуємо переглянути виставку «Знання –це скарб, а книга – ключ до нього», що розташована в читальному залі на 4 поверсі, і відкрити для себе щось нове в рідній мові.

Ірина Лук’янчук, провідний бібліотекар читального залу №1