Студенти факультету фізичної культури долучилися до відзначення Міжнародного дня студентського спорту

У межах відзначення Міжнародного дня студентського спорту, який щороку святкують 20 вересня, студенти факультету фізичної культури взяли участь у спортивних заходах.

Відтак 15 вересня у міському парку відбувся легкоатлетичний крос. На дистанції 1000 метрів змагалися як хлопці, так і дівчата. Перше місце серед дівчат посіла Ірина Шершал, друге – Ольга Юзва, третє – Катерина Головач. Серед хлопців переможцем став Андрій Шинкар, срібло виборов Ігор Карашівський, бронзу – Дмитро Венгер.

15-16 вересня в межах проведення обласного Олімпійського тижня в Кам’янець-Подільському ліцеї та НВК №13 відбувся Олімпійський урок. Його провела Анастасія Антонюк, студентка третього курсу факультету фізичної культури К-ПНУ, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. Учні з цікавістю слухали про спортивні досягнення Анастасії, її шлях до успіху. Студентка розповіла про свої перемоги та побажала учням успішно закінчити школу і вступити до омріяного закладу вищої освіти.