Тренінг із розвитку комунікативних навичок для студентів-політологів

29 вересня студенти історичного факультету (спеціальність Політологія) відвідали тренінг із розвитку комунікативних навичок фахівця з профорієнтації Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Наталії Ільєвої.

Мета заходу – удосконалення навичок вербального і невербального спілкування у професійній діяльності. Під час заняття студенти дізналися про особливості вербальної і невербальної комунікації, виконували групові завдання, аналізували невербальні символи, які найчастіше використовують українські політики.

Після завершення роботи пані Наталія запропонувала студентам відпрацювати невербальну комунікацію. Варто відзначити, що авдиторія була переповнена мегапозитивними емоціями. Щиро дякуємо всім учасникам тренінгу за активну участь та позитивну атмосферу. Пані Наталії – за професійний підхід до своєї справи.

Ольга Віннічук, завідувач кафедри політології та філософії