Світла пам’ять професору кафедри спорту і спортивних ігор Миколі Чобітьку

Ректорат і науково-педагогічний колектив К-ПНУ висловлює щирі співчуття з приводу смерті професора кафедри спорту і спортивних ігор Миколи Чобітька, якому 28 жовтня виповнилося б 68 років.

Микола Григорович – доктор педагогічних наук, професор, працював у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка з 2016 року. Спочатку працював на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи, згодом на кафедрі теорії і методики фізичного виховання, а з вересня 2021 року на кафедрі спорту і спортивних ігор.

За багаторічну педагогічну діяльність зробив вагомий внесок у наукову, технічну діяльність. Працював над науковими дослідженнями, пов’язаними з особистісно-професійною підготовкою майбутніх учителів. Був автором близько 100 наукових праць, нагороджений багатьма грамотами та подяками.

Спочивайте з миром, Миколо Григоровичу… Вічна і світла вам пам’ять!