Світла й вічна пам’ять професорові кафедри всесвітньої історії Володимиру Газіну

13 жовтня відійшов у вічність доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії Володимир Газін.

Понад 45 років Володимир Прокопович працював у Кам’янець-Подільському національному університеті Івана Огієнка. Був учасником міжнародних, всесоюзних конференцій істориків-слов’янознавців, всеукраїнських, регіональних, обласних та інших наукових конференцій.

Відмінник освіти України, котрий своє наукове життя присвятив викладанню новітньої історії Європи та Америки, а також розробив нові принципи у викладанні цієї дисципліни, також читав спецкурси. За своє наукове життя був автором понад 180 наукових робіт та монографій.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, має звання «Заслужений працівник освіти України».

Ректорат і науково-педагогічний колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям із приводу смерті професора Володимира Газіна.

Вічна пам’ять Вам, Володимире Прокоповичу! Ви назавжди залишитеся в нашій пам’яті і в наших серцях…