Цикл зустрічей із випускниками шкіл продовжується

12 жовтня науково-педагогічні працівники К-ПНУ зустрілися з учнями Дунаєвеччини. Керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський, декан історичного факультету Анатолій Глушковецький, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Олег Рарицький відвідали Миньковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області та Іванковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області.

Під час зустрічей випускники дізналися багато цікавої та актуальної інформації про університет, зокрема про правила вступу до вишу, спеціальності, за якими відбувається підготовка фахівців та багато іншого. З особливим зацікавленням вони слухали про історію вишу та ставили питання щодо організації освітнього та виховного процесу.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та

сприяння працевлаштуванню випускників університету