Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ

У 2021-2022 н. р. навчально-методичний центр забезпечення якості освіти розпочинає реалізацію проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», який створено для проведення в університеті заходів з удосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості) і системного розвитку науково-педагогічних працівників університету на постійній основі, зі стажем роботи в ЗВО до 3 років.

Більше інформації про проєкт розміщено на офіційному вебсайті навчально-методичного центру забезпечення якості освіти в рубриці «Проєкт «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ».

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти