Конференція трудового колективу та засідання вченої ради К-ПНУ: підбиття підсумків 2021 р.

28 грудня в К-ПНУ відбулись засідання одразу двох колегіальних органів – конференції трудового колективу та вченої ради університету. Зустрічі проходили із застосуванням відеозв’язку на платформі Google Meet.

На засіданні конференції трудового колективу Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка делегати заслухали звіт ректора, професора Сергія Копилова про виконання умов контракту № ІІ-106 від 11 червня 2020 р., який укладено з МОН України за період із 01 січня 2021 р. по 31 грудня 2021 р.

Конференцією трудового колективу під головуванням Бориса Коваленка, голови профкому працівників університету, було затверджено зміни до розділу V та додатків 3, 8 Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2021-2023 роки.

Керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук презентував для обговорення зміни до складу вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Також 28 грудня відбулося чергове засідання вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який вручив диплом доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова Наталії Коваленко.

Згідно з порядком денним завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тетяна Опалюк проаналізувала розвиток студентського самоврядування та визначила основні засади молодіжної політики в контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 рр.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Любов Дмитрецька ознайомила присутніх із результативністю підготовки в університеті здобувачів ступеня вищої освіти «доктор філософії».

Людмила Горчак, керівник навчального відділу, презентувала для обговорення  «Каталог навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на 2022-2023 навчальний рік» і «Каталог навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2022-2023 навчальний рік».

Наприкінці засідання відбулося голосування щодо обрання науково-педагогічних працівників університету на вакантні посади завідувачів кафедр університету та присвоєння вченого звання доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

За результатами засідання вченої ради було ухвалено відповідні рішення.