Освітньо-професійну програму Біологія другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

28 січня 2022 р. на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обговорено питання акредитацій освітніх програм. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньої програми Біологія спеціальності 091 Біологія другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Вітаємо гаранта освітньої програми, доцента кафедри біології та методики її викладання Миколу Матвєєва і науково-педагогічних працівників кафедри з успішним проходженням акредитації!

Бажаємо подальшого професійного зростання!