Листи підтримки від університетів-європейських партнерів К-ПНУ

У складний для України час, коли розуміння загрози територіальній цілісності української держави та порушення її суверенних прав є надважливим, ми щиро вдячні нашим іноземним партнерам за підтримку.

До К-ПНУ надійшов лист солідарності й підтримки від польських колег Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету та Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської.

Свою єдність з українцями висловила й професор, керівник лабораторії інновацій бізнесу Університету Миколаса Ромеріса (Литва) Жанета Сіманавічіене, яка співпрацює із К-ПНУ як координатор проєкту Програми ЄС Еразмус+ Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану(DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP. Увесь світ з Україною! Перемога за нами!