Вийшов друком 34 том Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки (категорія Б, фахове видання), який індексується за наукометричними базами index Copernicus, OUCI, Gogle Scholar. У збірці розглянуто проблеми методології історії, історіографії та джерелознавства, всесвітній історії та історії України. Подано три рецензії на монографії з проблем історії України ранньомодерного і новітнього часу.
У науковому виданні представлено 21 статтю науковців із Києва, Харкова, Миколаєва, Донецька, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та Кам’янця-Подільського.
Зазначимо, що збірник виходить ще з 1995 року.