Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

27 квітня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.
Учасники засідання обговорили рекомендації вчених рад факультетів, навчально-наукового інституту української філології та журналістики щодо внесення навчальних дисциплін до Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» І курсу на 2022-2023 навчальний рік (доповідали перший проректор Володимир Дубінський, керівник навчального відділу Людмила Горчак).

Присутні також обговорили проєкт Норм часу для планування й обліку навчальної роботи науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2022-2023 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.