Майстерклас кафедри кафедра теорії та методик початкової освіти у межах реалізації проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами»

Кафедра теорії та методик початкової освіти продовжує реалізовувати цикл цікавих освітньо-педагогічних заходів, зокрема 28 квітня було проведено майстерклас «Упровадження дистанційної технології ClassDojo в освітньому процесі початкової школи: з досвіду роботи» у межах реалізації проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами».

Запрошений учитель – Алла Ковальчук, учитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, сертифікований учитель (2020 р.), голова методичного об’єднання вчителів 4 класів, учасник «Школи вищої педагогічної майстерності вчителів початкових класів Хмельницької області».

Пані Алла презентувала здобувачам вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, учителям початкових класів Дунаєвеччини практичний інструментарій щодо використання платформи ClassDojo у своєму класі; окреслила переваги такої платформи в освітньому процесі початкової школи в умовах воєнного стану.

В обговоренні взяла участь Наталія Кашуба, кандидат філологічних наук, викладач фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, яка ознайомила здобувачів вищої освіти з низкою платформ, сервісів, які варто застосовувати в освітньому процесі початкової школи з метою якісної підготовки учнів початкових класів.

Дякуємо нашим партнерам – Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради, за співпрацю, злагодженість у високопрофесійній підготовці майбутніх учителів початкових класів.

Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти