Науково-педагогічні працівники та студенти К-ПНУ на міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець – весна 2022»

12 травня в Кам’янці-Подільському відбувся щорічний весняний Міжнародний  мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець – весна 2022» у форматі благодійного мистецького марафону “З Україною в серці” (організатор – ГО Мистецьке товариство «Дивоцвіт»( голова Любов Мартинюк).

Спільною справою зібрали і перерахували  благодійну допомогу за програмою “Допомога ЗСУ” –  20 350 грн.

Серед членів журі конкурсу –  доктор педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету К-ПНУ  Віктор Лабунець,  директор фестивалю – кандидат педагогічних наук, доцент Любов Мартинюк.

Участь у конкурсі взяли й студенти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, котрі здобули перемогу у номінації “Естрадний спів”. А саме: магістрантка спеціальності “Музичне мистецтво” Вікторія Зернюк (клас ст.викладача Тараса Пухальського),

студентка 1 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Тетяна Ярусевич (клас доцента Любові Мартинюк) вибороли звання лауреата 2 премії у номінації “Естрадний спів”

та вокальне тріо у складі студентів Андрія Дейнеки, Дмитра Душніцького та Івана Прокопчука (клас ст.викладача Тараса Пухальського) спеціальності “Музичне мистецтво” здобули звання лауреата 1-ї премії у номінації “Естрадний спів”.

Переможницею та володаркою Гран Прі весняного фестивалю-конкурсу стала студентка 1 курсу спеціальності Музичне мистецтво Михайлина Білюк!

Щиро вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових творчих здобутків!